چاپ
ارسال به دوست

تغییرات و انتصابات جدید اداره کل دامپزشکی استان تهران

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران طی احکامی از سوی دکتر واعظی مدیر کل دامپزشکی استان تهران و در جلسه ای که به همین مناسبت با حضور روسای ادارات ستادی و شهرستانی و پرسنل اداره کل در مورخ 5/12/97 درمحل سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد دکتر واعظی از زحمات مدیران قبلی که پیش از این عهده دار سمتهای ذیل بودند تشکر و قدردانی گردید و برای مدیران جدید در پستهای پیش رو آرزوی توفیق روز افزون نمود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران طی احکامی از سوی دکتر واعظی مدیر کل دامپزشکی استان تهران  و در جلسه ای که به همین مناسبت با حضور روسای ادارات ستادی و شهرستانی و پرسنل اداره کل در  مورخ 5/12/97 درمحل سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد   دکتر واعظی از زحمات مدیران  قبلی که پیش از این عهده دار سمتهای ذیل بودند تشکر و قدردانی گردید و برای مدیران جدید در پستهای  پیش رو آرزوی توفیق روز افزون نمود.

طی این احکام  دکتر سید علی بابائی به سمت معاون توسعه و منابع منصوب گردید و  دکتر سعید انتظاری که پیش از این عهده دار این سمت بود به سمت مشاور مدیر کل منصوب گردید. در این احکام  دکتر ابوالفضل امینی فضل که بیش از این عهده دار سمت  اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای طیور بود به سمت رئیس اداره  نظارت بر بهداشت عمومی منصوب گردید. در این احکام دکتر ابراهیم توکلی که پیش از این عهده دار سمت رئیس دامپزشکی شهرستان شمیرانات بود به سمت رئیس اداره حراست منصوب گردید. دکتر علی روستا نیز به سمت رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای طیور منصوب گردید.  در این احکام مهندس محمد رحیمی به سمت رئیس اداره امور اداری منصوب گردید و سرکارخانم مهندس پوردهقان که پیش از این عهده دار سمت اداره امور اداری بود به سمت رئیس اداره روابط عمومی منصوب گردید . در این احکام دکتر ناصر کریمی رئیس پیشین اداره روابط عمومی به سمت رئیس اداره آموزش منصوب گردید.  در این احکام دکتر محمد جعفرپور  رئیس پیشین اداره اسلامشهر به سمت رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ورامین منصوب گردید  و از زحمات دکتر نسیمی عباسی که پیش از این عهده دار این سمت بود تقدیر و قدردانی گردید. همچنین دکتر محمد تاویلی رئیس پیشین اداره ری به سمت رئیس اداره  دامپزشکی شهرستان اسلامشهر منصوب گردید. در دیگر انتصاب امروز دکتر محبی رئیس اسبق اداره پیشوا به سمت رئیس اداره قرچک منصوب گردید و دکتر صادق گلزاری به سمت رئیس اداره دامپزشکی پیشوا منصوب گردید.  در دیگر احکام صادر شده  دکتر محسن حمیدی به سمت سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان فیروزکوه منصوب گردید واز زحمات دکتر جواد شایان خواه که پیش از این عهده دار این سمت بود تقدیر و قدردانی  گردید.در دیگر سمت های جدید  امروز دکتر وحید رستگاری به سمت رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ری منصوب گردید. لازم به ذکر است دیگر مسئولین ستادی وشهرستانی در سمتهای خود ابقاء گردیدند.

اسامی مدیران ابقاء شده اداره کل:

دکتر سعید کرمی در پست معاون سلامت اداره کل

دکتر عبدالرحیم ذوقی : درپست رئیس اداره طرح و برنامه

 خانم دکتر جمیله سیرتی: درپست اداره قرنطینه و امنیت زیستی

دکتر مسعود حجتی : رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی

خانم دکتر فرانک رودحله: در پست رئیس اداره تشخیص و درمان

خانم دکتر  میترا کاظم: رئیس اداره آزمایشگاهها

دکتر صمد بختیاری: رئیس اداره فناوری اطلاعات وتحول اداری

آقای روح الله اسفندیار: رئیس اداره مالی

دکتر مجید محمدیان درپست رئیس اداره دامپزشکی شهر تهران

دکتر مهدی خدابخشی: درپست رئیس اداره دامپزشکی شهرستان شهریار

دکتر مهدی سلوکانه: درپست رئیس اداره دامپزشکی شهرستان رباط کریم

دکتر محمدی مقدم: در پست رئیس اداره دامپزشکی شهرستان پاکدشت

دکتر علی شهرآیئنی:درپست رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ملارد

دکتر سید علی امامی: درپست رئیس اداره دامپزشکی شهرستان دماوند

دکتر داود کاظمی اقدم: در پست رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قدس

جدول مدیران جدید اداره کل دامپزشکی استان تهران:

 

 

 

 

 


 • فایل پیوست :
 • کد خبر: ٦٧٤٥/
 • ١٢:٠٨ - يکشنبه ٥ اسفند ١٣٩٧/
 • تعداد بازدید: 2476
کلید واژه ها

آدرس سازمان دامپزشکی کشور

آدرس: کیلومتر15 اتوبان تهران - کرج- بعد از پیکان شهر- بلوار پژوهش- اداره کل دامپزشکی استان تهران

تماس با ما
 • تلفن: 4-44787542

 • کد پستی: 1497716185

 • فکس: 44196580

لینک ها
آمار بازدید
 • بازدید این صفحه : 4644
 • بازدید امروز : 535
 • کل بازدید : 431246
 • بازدیدکنندگان آنلاين : 1
تلفن ارتباط مردمی سازمان دامپزشکی کشور 1512
تاریخ آخرین بروزرسانی سایت: 1399/03/06