• 1400/06/30 - 10:44
  • تعداد بازدید : 132
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس در اداره کل دامپزشکی استان تهران:

دفاع مقدس ، نام آشنا ترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران اسلامی است

۳۱ شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است و از ۳۱ شهریور تا 6 مهر ادامه دارد.

 دفاع مقدس ، نام آشنا ترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران اسلامی است که خاطرات دلاوری های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند. زیبا ترین فصل این فرهنگ ، خالقان این حماسه عظیم اند که با صلابت اراده و نور ایمان ،رهنورد راه مقدسی شدند که پاداش آن ، جاودانگی و بقا بود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران به مناسبت گرامیداشت حماسه ایثار و فداکاری رزمندگان اسلام در ۸ سال جنگ تحمیلی نمایشگاه دفاع مقدس به همت پایگاه مقاومت بسیج در محل  اداره کل دامپزشکی استان تهران برگزارشد.

مسئول پایگاه مقاومت بسیج حجت ابن الحسن (عج)  هدف از برگزاری این نمایشگاه را یادآوری فداکاری و ایثار رزمندگان اسلام در ۸ سال دفاع مقدس و ترویج  فرهنگ و ارزشهای دفاع مقدس در جامعه قلمداد کرد و گفت: در این نمایشگاه عکس های زیبایی از رزمندگان اسلام در جبهه ها و  همچنین تصاویری از شهدای اداره کل دامپزشکی استان تهران  وحضور مردم در صحنه و اعزام جوانان به جبهه جنگ ، نمایش گذاشته شده است.

این مقام مسئول همچنین  اعلام داشت: در بخش های دیگری از نمایشگاه میدان مین دشمن نیز بازسازی شده است .

 

  • گروه خبری : اخبار اصلی,بسیج,اخبار شهرستان ها,اخبار شهرستان فیروزکوه,اخبار شهرستان تهران,اخبار شهرستان اسلامشهر,اخبار شهرستان پاکدشت,اخبار شهرستان ملارد,اخبار شهرستان پیشوا,اخبار شهرستان ورامین,اخبار شهرستان رباط کریم,اخبار شهرستان دماوند,اخبار شهرستان ری,اخبار شهرستان شمیرانات,اخبار شهرستان شهریار,اخبار شهرستان قدس,اخبار شهرستان قرچک,اخبار شهرستان بهارستان,اخبار شهرستان پردیس,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 277055
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال تهران

admin ادمین پورتال تهران

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه