• 1400/10/21 - 08:11
  • تعداد بازدید : 29
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

کشف و توقیف و کشتار ۱۸ راس گوساله نر قاچاق درشهرستان ورامین

به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان ورامین طی گشت مشترک این اداره با نیروی انتظامی از سه دستگاه کامیون حمل دام، تعداد ۱۸ راس گوساله نر چاق که به صورت غیرمجاز حمل می شده اند کشف و توقیف شد.

 
 
دکترمهدی اصغری رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ورامین با اعلام این خبر افزود : طی بازرسی صورت گرفته توسط کارشناسان این اداره و بررسی سوابق و مستندات دام های فوق چاق با قابلیت کشتار و به دلیل نداشتن مجوز حمل بهداشتی  قرنطینه ای دامپزشکی و گواهی سلامت دکتر دامپزشک فارم و فاقد پلاک گوش و فاقد هویت به نزدیکترین کشتارگاه اعزام و ضمن کشتار دام های فوق پرونده به مراجع قضایی ارجاع شد.
این مقام مسئول از شهروندان عزیز به خصوص دامداران درخواست کرد : جهت جابجایی دام های خود از اداره دامپزشکی مجوزهای لازم را دریافت نمایند.
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ورامین در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: مرغداران عزیز با توجه به فصل سرما و احتمال شیوع آنفلوآنزا فوق حاد پرندگان نسبت به واکسیناسیون طیور صنعتی خود بر اساس پروتکل های سازمان دامپزشکی اقدام نمایند.
وی در پایان ضمن تشکر از دستگاه‌های اجرایی شهرستان اعلام کرد  اداره دامپزشکی شهرستان با تمام توان خود در خدمت بهداشت و سلامت شهروندان عزیز می باشد و با هرگونه تخلف برخورد خواهد نمود.
  • گروه خبری : اخبار شهرستان ورامین,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 280669
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال تهران

admin ادمین پورتال تهران

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه