• 1400/07/14 - 09:20
  • تعداد بازدید : 126
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک مدیر کل دامپزشکی استان تهران به مناسبت فرارسیدن 14 مهر ماه روز ملی دامپزشکی

مدیر کل دامپزشکی استان در پیامی فرارسیدن 14 مهر ماه روز ملی دامپزشکی را به همکاران بخش دولتی و خصوصی دامپزشکی تبریک گفت.

درمتن این پیام آمده است:

بسمه تعالی

دامپزشکی، تولید ، پشتتیبانی ها، مانع زدایی ها

مدیر کل دامپزشکی استان در پیامی فرارسیدن 14 مهر ماه روز ملی دامپزشکی را به همکاران بخش دولتی و خصوصی دامپزشکی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ؛ در متن تبریک دکتر سید علی سیدعلی بابائی آمده است:

روز ملی دامپزشکی تجلیل از انسانهای شایسته ای است که هدفشان خدمت به مردم و جلب رضایت پروردگار متعال است آنان که همه همت و تلاششان تأمین غذا و امنیت غذایی و ارتقاء سلامت و بهداشت عمومی جامعه است.

تردیدی نیست بنیان نهادن 14 مهر ماه به عنوان روز ملی دامپزشکی نشانه اهمیت و ضرورت تجلیل از مقام دامپزشکان ، کارشناسان و سایر رده های حرفه دامپزشکی تأکیدی بر نقش مؤثر ، مستمر و حساس این عالمان نجیب ، خدوم ، بی ادعا و گمنام در کنترل و پیشگیری بیماریهای مختلف دامی و مشترک بین انسان و دام است.

اینجانب فرصت را مغتنم شمرده فرارسیدن 14 مهر ماه روز ملی دامپزشکی را تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم در سایه الطاف حق تعالی در اعتلای نام و حرفه ارزشمند دامپزشکی بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

از درگاه رفیع و منیع ایزد متعال سلامتی و توفیق روز افزون برای تک تک همکاران عزیزم آرزومندم.

  • گروه خبری : تبریک و تسلیت,اخبار شهرستان ها,اخبار شهرستان فیروزکوه,اخبار شهرستان تهران,اخبار شهرستان اسلامشهر,اخبار شهرستان پاکدشت,اخبار شهرستان ملارد,اخبار شهرستان پیشوا,اخبار شهرستان ورامین,اخبار شهرستان رباط کریم,اخبار شهرستان دماوند,اخبار شهرستان ری,اخبار شهرستان شمیرانات,اخبار شهرستان شهریار,اخبار شهرستان قدس,اخبار شهرستان قرچک,اخبار شهرستان بهارستان,اخبار شهرستان پردیس,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 277428
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال تهران

admin ادمین پورتال تهران

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه