• 1400/02/08 - 09:32
  • تعداد بازدید : 215
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در راستای برقراری فوق العاده خاص دامپزشکی(تسری)

مدیرکل دامپزشکی استان تهران با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدارو گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران دکتر سید علی سیدعلی بابائی مدیرکل دامپزشکی استان تهران با حضور در دفتر دکتر مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با وی دیدارو گفتگو کرد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران دکتر سید علی سیدعلی بابائی مدیرکل دامپزشکی استان تهران با حضور در دفتر دکتر مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با وی دیدارو  گفتگو کرد.
مدیرکل دامپزشکی استان تهران در این دیدار با اشاره به این مهم که سازمان دامپزشکی یک دستگاه حاکمیتی و نظارتی است که با گستره کاری وسیع در جامعه شهری، روستایی  وظایف مهمی را همچون تضمین بهداشت مواد غذایی، تامین بهداشت دام و پیشگیری و مبارزه با بیماری‌ های مشترک بین انسان و دام را بر عهده دارد و  هم‌ اکنون با توجه به وسعت کار دامپزشکی در سطح استان  با مشکل کمبود نیروی انسانی مواجه هستیم که این مسئله یکی از مشکلات مهم دامپزشکی در استان  محسوب می‌ شود. وی در ادامه با اشاره به تصویب قانون فوق العاده خاص دامپزشکی در مجلس گفت: با توجه به اینکه قانون تسری فوق العاده خاص می‌ تواند ارتقای وضعیت کارکنان دامپزشکی و رفاهی آنان شود خواستار توجه و تخصیص اعتبارات در جهت تسریع و پیشرفت اهداف و وظایف سازمانی اداره کل دامپزشکی استان شد. دکتر بابائی در ادامه این نشست گزارشی از عملکرد سال 99  وبرنامه‌ های سال ۱۴۰۰ را ارائه کرد. درادامه دکتر مسعود شفیعی با اشاره به وظایف مهم و خطیر دامپزشکی  از بعد تامین و امنیت غذایی و موازین بهداشتی دامی در استان نقشی موثر و نظارت‌ های مستمر و پیگیر دامپزشکی را مهم ارزیابی کرد و  در خصوص رفع  مشکلات مطرح شده قول مساعد داد و از راهکارههای ارائه شده توسط مدیر کل دامپزشکی استان تهران برای حل مشکلات موجود استقبال کرد.
  • گروه خبری : اخبار شهرستان ها,اخبار شهرستان فیروزکوه,اخبار شهرستان تهران,اخبار شهرستان اسلامشهر,اخبار شهرستان پاکدشت,اخبار شهرستان ملارد,اخبار شهرستان پیشوا,اخبار شهرستان ورامین,اخبار شهرستان رباط کریم,اخبار شهرستان دماوند,اخبار شهرستان ری,اخبار شهرستان شمیرانات,اخبار شهرستان شهریار,اخبار شهرستان قدس,اخبار شهرستان قرچک,اخبار شهرستان بهارستان,اخبار شهرستان پردیس,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 273432
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال تهران

admin ادمین پورتال تهران

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید