• 1400/06/10 - 07:09
  • تعداد بازدید : 116
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مسئول بازرسی اداره کل دامپزشکی استان تهران طی بازدید از اداره دامپزشکی شهرستان ورامین:

ارزیابی صحیح از عملکرد یک مجموعه، منجر به بهبود اثربخشی کلی می‌شود

مسئول بازرسی اداره کل دامپزشکی استان تهران در راستای ارزیابی عملکرد ادارات و صیانت از حقوق ارباب رجوع از اداره دامپزشکی شهرستان ورامین بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران دکتر رحمتی مسئول بازرسی اداره کل با بیان این که ارزیابی عملکرد کمک می‌کند تا صلاحیت، خصوصیات، کیفیت، مهارت، ظرفیت و پتانسیل بالقوه‌ی کارکنان برای آینده مشخص شود گفت : ارزیابی دستگاه های دولتی امروزه در کشورهای توسعه یافته به صورت مداوم صورت می گیرد و در نظام برنامه ریزی این کشورها جایگاهی شایسته دارد. ارزیابی ادارات و کارمندان در سازمان‌ها برای افزایش بهره‌وری و بهبود سیستم اداری در کنار رسیدگی به حقوق ارباب رجوع ، امری حیاتی است.

وی در ادامه توضیح داد : ارزیابی،فرآیندی است که عملکرد ادارات  و بهره‌وری آن‌ها در مقابل مجموعه‌ای از اهداف از پیش تعیین‌ شده بررسی می‌شود و مدیریت عملکرد ادارات، موضوعی حیاتی و نه تنها به این خاطر که عامل تعیین‌ کننده‌ای در ارتقا سطح ادارات و کارمندان به شمار می‌رود، بلکه به این دلیل که می‌تواند مهارت‌ها، نقاط قوت و کمبودهای ادارات را به‌ دقت بررسی کرد و در پیش برد اهداف سازمانی از آن استفاده کرد.

دکتر رحمتی در پایان خاطر نشان کرد : اداره بازرسی در راستای ارزیابی عملکرد و صیانت از حقوق ارباب رجوع  وظایف نظارتی خود را  ادامه خواهد داد و در همین راستا تیم ارزیابی با محوریت اداره بازرسی و کارشناسان منتخب ادارات ستادی از بخش های طیور،قرنطینه،مبارزه، تشخیص درمان ،بهداشت... از اداره دامپزشکی شهرستان ورامین بازدید کردند.

  • گروه خبری : اخبار اصلی,اخبار شهرستان ها,اخبار شهرستان فیروزکوه,اخبار شهرستان تهران,اخبار شهرستان اسلامشهر,اخبار شهرستان پاکدشت,اخبار شهرستان ملارد,اخبار شهرستان پیشوا,اخبار شهرستان ورامین,اخبار شهرستان رباط کریم,اخبار شهرستان دماوند,اخبار شهرستان ری,اخبار شهرستان شمیرانات,اخبار شهرستان شهریار,اخبار شهرستان قدس,اخبار شهرستان قرچک,اخبار شهرستان بهارستان,اخبار شهرستان پردیس,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 276601
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال تهران

admin ادمین پورتال تهران

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه