• 1402/02/31 - 15:56
  • تعداد بازدید : 453
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیر کل دامپزشکی استان تهران:

حرکت در مسیر مهار تورم و رشد تولید اولویت اصلی دامپزشکی تهران در سال 1402 است

دکتر مسعود محمدیان مدیر کل دامپزشکی استان تهران در جلسه ای که با حضور دکتر بهزادی مدیر کل هماهنگی امورسرمایه گذاری و اشتغال استانداری تهران ، معاونین و روسای ستادی اداره کل در محل سالن جلسات برگزار شد گفت: باکمک به واحدهای تولیدی که به علت مشکلات از تولید باز مانده اند می توان در راستای تحقق شعار سال گامی موثر برداشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران جلسه بررسی مشکلات تولید کنندگان و رفع موانع تولید  با حضور دکتر بهزادی مدیر کل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری تهران، در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر محمدیان ضمن تشریح عملکرد یکساله دامپزشکی استان تهران در حوزه های فنی و اداری گفت : با شناخت نواقص و کاستی ها و رفع آنها در جهت تحقق اهداف اداره کل دامپزشکی استان تهران می توان ضمن پیشگیری از بیماریهای دامی و بیماریهای مشترک بین انسان و دام در راستای سلامت غذایی از مزرعه تاسفره قدم های مثبتی برداشت. 

وی در ادامه از دکتر بهزادی مدیر کل هماهنگی امورسرمایه گذاری و اشتغال استانداری تهران درخواست کرد:  با راهکارهای اجرایی به واحدهای تولیدی مرتبط با دامپزشکی که به علت مشکلات از تولید بازمانده اند کمک شود.

در پایان این جلسه دکتر بهزادی ضمن تشکر از زحمات دامپزشکی در راستای صیانت از بهداشت عمومی و ارتقاء سطح سلامت غذایی استان گفت: استانداری تهران از طرح های دامپزشکی حمایت کرده و از هرگونه پیشنهادی که منجر به ارتقاء سطح بهداشت عمومی استان شود استقبال می کند.

قابل ذکر است بعد از جلسه دکتر بهزادی و مدیر کل دامپزشکی استان تهران از آزمایشگاه مرکزی اداره کل بازدید کردند.

  • گروه خبری : اخبار اصلی,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 301897
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال تهران

admin ادمین پورتال تهران

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه