• 1403/03/12 - 15:36
  • تعداد بازدید : 179
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان تهران این جلسه با حضور مدیر کل دامپزشکی استان تهران، مسئول حوزه دفتر نمایندگی ولی فقیه، معاونین و روسای ادارات ستادی پیرامون هماهنگی و برنامه‌ریزی بزرگداشت مراسم بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد 
در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین یوسف بذری مسئول حوزه دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان تهران ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و عرض خوش آمدگویی به حاضرین به برکات وجودی امام خمینی در زمان حیات اشاره کرد و ساده زیستی را از خصوصیات بارز ایشان عنوان نمود.
 وی در ادامه ضمن تاکید به برپایی باشکوه‌تر این مراسم گفت انتقال تفکر و اندیشه‌های حضرت امام خمینی (ره) بین نسل جوان در سطح جامعه باید به خوبی تبیین شود .
در ادامه دکتر مسعود محمدیان مدیر کل دامپزشکی استان تهران با تاکید بر پیروی از آرمان های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری  و حضور باشکوه خانواده دامپزشکی استان  در مراسم سی و پنجمین سالروز بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی، انجام هماهنگی‌ها و اتخاذ تدابیر لازم در راستای خدمت رسانی بهتر به زوار را خواستار شد. 
مدیر کل دامپزشکی استان تهران در ادامه به اهمیت عمل به آرمان‌های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: با عمل به آنها می توان به مشکلات جامعه فایق گردید .
وی در ادامه خدمت رسانی موثر و بهینه به مردم را هدف والای دامپزشکی استان تهران عنوان کرد و در این خصوص گفت: در ایستگاه‌ صلواتی دامپزشکی استان تهران میز خدمت راه‌اندازی شده تا بتوانند علاوه بر تبیین وظایف ،خدمت رسانی بهتری را داشته باشیم .
قابل ذکر است در این نشست ضمن بهره‌مندی از تجارب سال‌های گذشته شرح وظایف تمامی واحدها، چالش‌ها، پیشنهادات و خدمات مرتبط نیز مطرح شد.
  • گروه خبری : اخبار اصلی,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 320416
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال تهران

admin ادمین پورتال تهران

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه