چاپ
ارسال به دوست

اداره دامپزشکی شهرستان فیروزکوه میزبان مسئولین سیاسی،نظامی ، اداری و قضایی شهرستان و استان به مناسبت روز دامپزشکی

جمعی از مسئولین شهرستان فیروزکوه به مناسبت روز ملی دامپزشکی از اداره دامپزشکی شهرستان بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان فیروزکوه ، به مناسبت گرامیداشت روز دامپزشکی،فرماندار شهرستان فیروزکوه ،مدیرکل اداره امنیتی وانتظامی استانداری تهران،معاون سیاسی و انتظامی شهرستان  ,و جمعی از مسئولین  شهرستان ضمن دیدار با سرپرست و پرسنل این اداره روز دامپزشک را تبریک گفتند.
دکتر جواد شایان خواه سرپرست دامپزشکی فیروزکوه ، نیز در ابتدای این دیدار ضمن تشکر از حمایت های فرماندار شهرستان فیروزکوه از بخش دامپزشکی، ضمن تبیین نقش و اهمیت دامپزشکی در جامعه و سلامت مردم گزارش اهم فعالیت های یکساله دامپزشکی شهرستان فیروزکوه را ارائه نمود.


مهندس یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان در این دیدار ضمن تبریک روز دامپزشکی گفت: اداره دامپزشکی نقش مهمی در ایجاد غذای سالم در جامعه دارد .
وی افزود: کارکنان دامپزشکی پیش قراولان مبارزه با بیماری های مشترک انسان و دام هستند و نقش ارزنده ای در سلامت جامعه دارند .
وی گفت : بدون شک بنیان نهادن چهاردهم مهر ماه به عنوان روز دامپزشکی نشانه اهمیت و ضرورت تجلیل از مجموعه شبکه دامپزشکی و تأکیدی بر نقش موثر، مستمر و حساس آن در ارتقای سلامت و بهداشت عمومی است.


در ادامه  حسینی ،معاون دادستان داداسرای انقلاب و وعمومی شهرستان تصریح کرد: بهداشت عمومی موضوع بسیار مهمی است که نقش اساسی در زندگی مردم دارد و باید مردم را سهیم و شریک در این امنیت بدانیم.


 
در پایان این دیدارها دکتر جواد شایان  خواه؛ با اشاره به وظایف قانونی دامپزشکی از همکاری بی شائبه مسئولین سیاسی ،نظامی و امنیتی و قضایی  قدردانی و خواستار حمایتها و توجه ویژه به این نهاد و برخورد با متخلفین امنیت غذایی شهروندان گردید . 

  • کد خبر: ٥٥٦/
  • ١١:٤٠ - دوشنبه ١٦ مهر ١٣٩٧/
  • تعداد بازدید: 211
کلید واژه ها